Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
instagram ’da takipçilerinizi nasıl artırırsınız?
#1
Online olarak siteler üzerinden instagram hesaplarınıza instagram takipçi hizmeti alabileceğinizi biliyor musunuz? Takipçi, instagram ’da hesabınızın ne kadar kaliteli olduğunu ortaya koyan en temel kriterdir. Bu nedenle böyle bir ihtiyacı karşılamak için instagram takipçi sayınızı artırmalısınız. Bunu başarmak için birkaç yöntem sayabiliriz;
Birinci ve en hızlı yöntem instagram takipçi hilesi kullanarak yapay takipçi satın almaktır. Yapay takipçiler hızlı ve maliyetsizdirler ancak olumsuz tarafları hızla hesap kapanmasına maruz kaldıklarından takipçi sayınızı güden güne kaybedersiniz. Ayrıca gerçek kişiler olmamaları sebebiyle aslında gerçek anlamda gerçek kişilere ulaşmadığınızdan, ürün tanıtımı yapıyorsanız pek de fayda sağlayamazsınız.
İkinci yöntem olarak yine instagram takipçi hilesi içerisinde geçen ancak doğal kullanıcılara ulaşabileceğiniz çevrimiçi sisteler üzerinden çaprazlama ya da belli ücretler karşılığında takipçi kazanabileceğiniz yöntemi sayabiliriz. Bunun birinci yönteme göre dezavantajı biraz daha maliyetli olmasıdır ve biraz daha yavaş ilerlemesidir. Buna rağmen, kullanıcılar gerçek kullanıcı olduklarından hesap kapanması az olacak ve kazandığınız kullanıcıları zamanla kaybetme riskiniz daha az olacaktır.
Üçüncü yöntem ise diğer yöntemlere göre daha fazla emek harcamanız gereken ve tamamen doğal takipçi elde etmek üzerine dayalı yöntemdir. Burada kullanıcılar hem gerecek kişiler olacağından hem de ilgi alanlarına hitap edildiğinden daha yoğun takip edeceklerdir. Bu yöntemde önemli olan sizin sürekliliğinizdir, çünkü emek ve zaman isteyen bir yöntemi tercih etmişsinizdir.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embriyo Dondurma İşlemi Nedir ve Nasıl Gerçekleştirilir? nullsix 0 17 15-10-2018, Saat: 23:15
Son Yorum: nullsix
  Monket nedir ve Monket ile nasıl kazanç sağlanır? nullsix 0 18 14-10-2018, Saat: 22:08
Son Yorum: nullsix
  Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılır? nullsix 0 22 05-10-2018, Saat: 17:24
Son Yorum: nullsix
  Tıkalı Kanal Görüntülemesi Nasıl Yapılır istbolgesel 0 61 21-06-2018, Saat: 19:58
Son Yorum: istbolgesel
  İnan Tesbih'den Nasıl Tesbih Alınır ? Superisi 0 68 18-06-2018, Saat: 19:05
Son Yorum: Superisi

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi